header
animation
Start >> Samorząd uczniowski >> Działania Samorządu Uczniowskiego 2015/2016 >> Rozstrzygnięcie konkursu na "BOKS ROKU 2015/2016"
Rozstrzygnięcie konkursu na "BOKS ROKU 2015/2016"

20 maja 2016 roku, podczas apelu, wreszcie ogłoszono wyniki konkursu na najczystszy boks w szatni. Wszystkie klasy walczyły o ten tytuł przez cały rok szkolny, a punkty były przyznawane dwa razy w miesiącu. W kategorii klas 1-3 najlepiej o czystość dbała klasa 3a, której wychowawcą jest pani Jadwiga Marzec. Tylko punkt mniej zdobyła klasa 2a z wychowawcą panią Katarzyną Noszczyk. Trzecie miejsce zajęła klasa pani Barbary Jurczyk, 2c. Mamy nadzieję, że tegoroczne pierwszaczki podpatrzyły od starszych kolegów i koleżanek, jak należy dbać o klasowy boks w szatni i w przyszłym roku to oni staną na podium. Trzymamy za nich kciuki!

W kategorii klas starszych tytuł na najczystszy boks w szatni zdobyła klas Va z wychowawcą panią Kamilą Przeniosło. Tuż za nimi, na drugim miejscu klasa VI b, której wychowawcą jest pani Agata Wasyliszyn - Sztaba. Trzecie miejsce zajęła klasa pani Doroty Pawlikowskiej, IV B.

Nagrodą główną było sfinansowanie klasowego wyjścia. Zwycięzcy zdecydowali, że spędzą wspólnie czas w pizzerii.

Zastanawiamy się, kto stanie na podium w przyszłym roku? Jedno jest pewne: rywalizacja znów będzie zawzięta.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z apelu i wyjścia klasy Va na pizzę. - Zobacz