header
animation
Start >> Grono pedagogiczne
Grono pedagogiczne
Imię i NazwiskoFunkcja/zajęciaPrzedmiot/sala
mgr Iwona Misiek - nauczyciel dyplomowany dyrektor szkoły edukacja wczesnoszkolna
mgr Sławomira Jarno - nauczyciel dyplomowany wicedyrektor szkoły edukacja wczesnoszkolna
mgr Anna Ślęzak - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 1a edukacja wczesnoszkolna, sala 29
mgr Katarzyna Noszczyk - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 1b edukacja wczesnoszkolna, sala 30
mgr Jadwiga Marzec - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 2a edukacja wczesnoszkolna, sala 20
mgr -Beata Rośkowicz - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 3a edukacja wczesnoszkolna,sala 31
mgr Jolanta Kasprzyk - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 3b edukacja wczesnoszkolna, sala 28
mgr Barbara Jurczyk - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 3c edukacja wczesnoszkolna,  sala 19
mgr Katarzyna Adamek - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 4a informatyka, technika, sala 18
mgr Agata Nowakowska - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 4b język polski, sala 16
mgr Małgorzata Markiewicz - nauczyciel kontraktowy wychowawca kl. 4c matematyka, sala 34
mgr Agata Wasyliszyn - Sztaba - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 5a język polski, sala 21
mgr Radosław Sobala - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 5b historia, sala 24
mgr Iwona Kolasa - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 6a przyroda, sala 33
mgr Dorota Pawlikowska - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 6b matematyka, sala 26
mgr Kamila Przeniosło - nauczyciel mianowany wychowawca kl. 7a język angielski, sala 27
mgr Piotr Kozak - nauczyciel dyplomowany wychowawca kl. 7b

język angielski, sala 6

mgr Krystyna Bator - Ślęzak - nauczyciel dyplomowany biblioteka muzyka, plastyka sala 27
mgr Dorota Daszkiewicz - nauczyciel dyplomowany biblioteka język polski, język rosyjski, sala 24
mgr Elżbieta Jagieło - nauczyciel mianowany świetlica szkolna sala nr 8
mgr Małgorzata Tyszkowska - nauczyciel dyplomowany świetlica szkolna
mgr Marlena Peret - nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Bramora - nauczyciel dyplomowany
biologia, sala 33
mgr Elżbieta Gdesz - nauczyciel dyplomowany fizyka, sala 34
mgr Anna Zimna - nauczyciel dyplomowany chemia, sala 34
mgr Łukasz Jamrocha - nauczyciel kontraktowy wychowanie fizyczne
mgr Tomasz Korepta - nauczyciel mianowany wychowanie fizyczne
mgr Tomasz Cioch - nauczyciel mianowany
religia, sala 16
mgr Anna Ostojska - nauczyciel dyplomowany pedagog szkolny
mgr Ewelina Brzezowska - nauczyciel kontraktowy psycholog szkolny
mgr Ilona Lipka - nauczyciel dyplomowany logopeda
mgr Violetta Ogórek - nauczyciel dyplomowany wychowanie do życia w rodzinie
ks Piotr Kocot – nauczyciel dyplomowany
religia