WAKACJE! PDF Drukuj Email
Aktualności

Dziś zakończył  się kolejny rok szkolny. Był rokiem szczególnym, zajęcia w II półroczu odbywały się zdalnie, nie mogliśmy spotykać się w szkole. Praca w takich warunkach wymagała wiele wysiłku od Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Dziękujemy wszystkim za trud jakiego się podjęli, za wspólne starania, aby sprostać wyzwaniu. Rodzicom dziękujemy za wsparcie, którego udzielali dzieciom i nauczycielom. Wszyscy zasłużyli na świadectwo z paskiem!

Rozpoczynają się wakacje, pora odpoczynku. Życzymy wytchnienia od komputerów i laptopów, życzymy wakacji zdrowych, radosnych i bezpiecznych! Przypominamy tradycyjnie o zachowaniu ostrożności wszędzie tam, gdzie będziecie wypoczywać. W tym roku przypominamy dodatkowo o bezpieczeństwie sanitarnym.

Do zobaczenia w szkole we wrześniu!

Dyrekcja i grono pedagogiczne SP1