header
animation
Rozliczenie płatności za obiady w roku szkolnym 2019/20 PDF Drukuj Email
Aktualności

Uwaga – rozliczenie obiadów uczniów na koniec roku szkolnego 2019/2020

Informujemy, iż w związku z koniecznością rozliczenia obiadów uczniów na koniec roku szkolnego 2019/2020 proszę o wpłaty zaległości za miesiąc marzec. W związku z wprowadzeniem stanu epidemiologicznego część z Państwa nie uiściła opłaty  za obiady, które były wydane ze stołówki szkolnej do dnia 12.03.2020r.

Rodzice, którym będzie przysługiwał zwrot z tytułu nadpłaty za obiady niezrealizowane w marcu w związku z zamknięciem szkoły, otrzymają go na konta bankowe we  wrześniu. Jeśli dziecko będzie kontynuować „żywienie w szkole,” to kwota do zapłaty za obiady we wrześniu zostanie pomniejszona o nadpłatę z końca czerwca.

Świetlica szkolna

Jagoda Nycz