header
animation
DZIEŃ DZIECKA PDF Drukuj Email
Aktualności
Wszystkim dzieciom, tym najmłodszym i najstarszym, życzymy uśmiechu każdego dnia, beztroskiej zabawy i radości, rozwoju swoich pasji oraz oczywiście nieustających sukcesów w szkole!1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich najmłodszych.

Stadion Śląsk we współpracy m.in. z Parkiem Śląskim przygotowali niezwykłe wydarzenie on-line, podczas którego będzie można przeżyć wirtualną lekcję w Skansenie, odbyć niesamowitą przejażdżkę kolejką „Elką” nad Parkiem Śląskim, zwiedzić legendarny „Kocioł Czarownic” oraz odwiedzić Śląski Ogród Zoologiczny.

Już dziś od godziny 13:00 w specjalnie przygotowanym wydarzeniu na portalu Facebook publikowane będą interesujące filmy, które pozwolą dzieciom lepiej poznać zarówno Stadion Śląski, jak i pozostałe jednostki organizujące wydarzenie. Podczas prezentowania kolejnych atrakcji dzieci będą mogły dowiedzieć się m.in. tego, jak wyglądały lekcje 150 lat temu, gdzie mieszkał ówczesny nauczyciel, dlaczego Stadion Śląski nazywany jest „Kotłem Czarownic”, jak wygląda Park Śląski z wysokości kilkunastu metrów oraz jak na co dzień żyją i co robią lemury, żyrafy oraz pandy małe.

Warto zaznaczyć, że wszystkie wideo będą dostępne w sieci nawet po zakończeniu wydarzenia!

O godzinie 18:00 na oficjalnym fanpage’u Stadionu Śląskiego oraz na kanale YouTube obiektu transmitowany będzie natomiast na żywo koncert zespołu 4Dreamers oraz Viki Gabor.
To idealna okazja do zrelaksowania się po dniu pełnym wrażeń, a także szansa na zdobycie gadżetów z autografami artystów.

 

Wydarzenie będzie dostępne pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/events/533859950613713/