header
animation
Nauczanie na odległość PDF Drukuj Email
Aktualności
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Od 25 marca do 10 kwietnia będą obowiązywały nowe przepisy MEN związane z nauczaniem na odległość. Do tej pory skupialiśmy się na utrwalaniu zdobytej wiedzy. Od 25 marca zaczniemy realizować nowe treści podstawy programowej. Wiemy, że jest to zadanie niełatwe, a jego powodzenie wymaga wspólnego wysiłku nauczycieli, uczniów i rodziców. Zdajemy sobie sprawę z różnych uwarunkowań takiej pracy- od możliwości psychofizycznych po możliwości techniczne związane ze sprzetem i dostępem do internetu. Postaramy się wziąć je wszystkie pod uwagę.
Informujemy, że nadal głównym narzędziem naszej pracy będzie Librus. Przypominamy jednocześnie, że należy logować się do dziennika z poziomu komputera lub laptopa. Na smartfonach nie wszystkie funkcje działają poprawnie, niektórzy operatorzy życzą sobie opłat za dostęp do aplikacji. Prosimy mieć to na uwadze.
24 marca za pośrednictwem dziennika elektronicznego podamy szczegółowe zasady pracy i konsultacji z rodzicami. Liczymy na dobrą współpracę i prosimy o zachowanie bezpieczeństwa.