header
animation
Charytatywnie w Jedynce PDF Drukuj Email
Aktualności

Działalność charytatywną rozpoczęliśmy od zagrania spektaklu na rzecz Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Następnie podobnie jak w ubiegłym roku posadziliśmy cebulki żonkili tworząc kolejne Pole nadziei.

W grudniu tworzyliśmy piękną bombkę - skarbonkę do której zebraliśmy 161,55 -zł. Adwentowa bombka ozdobiła choinkę w nowej siedzibie Hospicjum, które  od 08.12. 2017 r. mieści się przy ul. Dobrzańskiego 131.

12 stycznia 2018 r. Ania i Paulina wystąpiły w charytatywnym koncercie ANIOŁKOWE GRANIE. Akcja pod tym samym hasłem ma na celu propagowanie i wspieranie rodzicielstwa zastępczego oraz integrację środowisk przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych, a koncert jest jej zwieńczeniem. Aniołkowe granie odbywa się jednocześnie w wielu miastach Polski.