header
animation
Sukcesowe newsy PDF Drukuj Email
Aktualności
Z dumą informujemy, że uczennica klasy VIIa KALINA KORDEL zakwalifikowała się do III wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
Kalina, gratulujemy i życzymy powodzenia!

Tytuł laureata otrzymał Grzegorz Kordel za publikację utworu poetyckiego w XIV tomie ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ w  WOJEWÓDZKIM KONKURSIE POETYCKIM dla szkół podstawowych                     i gimnazjalnych pod Patronatem Marszałaka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Zabrza

Wyróżnienie w XVI Regionalnym Konkursie Dziennikarskim Świat według ciebie w kategorii wiekowej: uczniowie szkół podstawowych otrzymał Grzegorz Kordel

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pod hasłem KSIĄŻKA NAS ŁĄCZY - kategoria wiersz - otrzymały: Matylda Otfinowska i Wiktoria Urgacz oraz III miejsce w wyżej wymienionym konkursie – kategoria opowiadanie - zdobył Grzegorz Kordel.

GRATULUJEMY!