header
animation
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Aktualności
9 listopada w kościele w Milowicach odbyła się inauguracja miejskich obchodów 99. rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystą mszę za Ojczyznę celebrował Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, homilię wygłosił ks. kanclerz Mariusz Karaś. Po mszy złożono kwiaty na powstańczej mogile. Jedynkę godnie reprezentował poczet sztandarowy szkoły.

Dnia 10.11.2017 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy 99.rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie przygotowali krótką lekcję historii, której towarzyszyło wspólne wykonanie pieśni patriotycznych. Widzowie nie kryli wzruszenia, śledząc losy Polaków, którzy oddali swe życie w walce o wolność ojczyzny.
Nasi uczniowie dowiedzieli się także, czym jest patriotyzm i jak możemy na co dzień okazywać szacunek oraz miłość do ziemi ojczystej.